========================================================

Акція «Незабудки пам’яті» в Агайманській ЗОШ

 

27 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту. Українці згадують загиблих в Бабиному Яру.

Для учнів 7 класу  проведена виховна година – «Це не повинно повторитися!» класний керівник Куліш В.В. чениці Самойленко Людмила та Бурлак Антоніна розкрили питання пов’язані з трагічними подіями Голокосту. В класі оформлено тематичний куточок «Уроки історії»  та цього дня в шкільній бібліотеці відкрилася експозиція «Трагедія ХХ сторіччя»

( Щербань Н.В.)

Заступником директора з виховної роботи Соколенко С.В.  в цей день організовано шкільну акцію  "Незабудка пам'яті", у ході її проведення учні школи виготовили квітки незабудки і в середині квіточки кожна дитина власноруч  написала «Я пам’ятаю». Далі діти власноруч закріпили виготовлені незабудки на карті України, як символ жертв Голокосту.

 

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живее надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

==================================================

День Соборності в Агайманській школі І-ІІІ ступенів

Велична і свята, моя ти Україно,
лише тобі карать нас і судить
.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!
      22січня ,у день величного українського свята Дня Соборності України, класний керівник 1класу Галкіна Людмила Василівна та вчитель 2 класу Дяконенко Інна Дмитрівна разом зі своїми вихованцями провела відкриту  виховну годину на тему: «В моєму серці Україна».

       На заході були присутні учні 1-2 та 5 класу. Почесним гостем у  малюків був Галкін Валентин,курсант Харьківської авіаційної академії імені Івана Кожедуба.Ведучі, учениці 5 класу Негуляєва Діана та Івіна Дарина ,розповіли  про події 1919 року, коли було завершено возєднання України.Учасники заходу Ватуліна Даша, Антюшин Артем,Монтій Діана,Біжик Данієла читали патріотичні вірші, закликали всіх присутніх до єднання навколо розбудови України. Присутні   переглянули цікавий документальний фільм «Символ нашої волі».

 

       З нагоди Дня Соборності України сердечно бажаємо всім єдності, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

        =================================================

З 15 січня по 18 січня в Агайманській ЗОШ згідно плану роботи школи  пройшов тиждень хімії.

       На тематичній лінійці  учні  9 класу Баєва Вікторія та Панасюк Катерина розповіли про роль хімії в житті людини.

 

      У вівторок було проведено виставку матеріалів та сировини для хімічної промисловості. У конкурсі стінгазет перемогла команда учнів 10 класу. Підсумковим заходом був хімічний брейн-ринг між командами «Еврика» (9 кл.) та командою «Дружба» (7,8,10 кл.),перемогла команда 9-го класу. У перервах між раундами були продемонстровані хімічні фокуси учнями 11-го класу. 

 

Історико-літературний набат «Згадаймо юність ,що згоріла в Крутах» в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

        18 січня в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 8-9 класів проведено історико-літературний набат «Згадаймо юність, що горіла в Крутах»(вчитель історії Тріщова І.М.). Під час заходу йшлося про подвиг київських студентів та гімназистів , що захищали підступи до Києва у 1918 році. Учні обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму українських патріотів . Учениці 8 класу Марченко Галина, Тарликова Юлія, Мойсєєнко Анастасія  прочитали вірші українських письменників ,які висвітлювали  цю подію.

=================================================

 

Почалися зимові канікули. але шкільне життя продовжується  працюють гуртки які учні  з задоволенням відвідують!

Один з них це гурток "кульова стрільба"

Свято Нового року в Агайманській ЗОШ

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року, так його і  проведеш.

     До новорічних свят учні нашої школи готувалися дуже ретельно: вирізали сніжинки, гірлянди щоб прикрасити шкільні коридори, малювали плакати, із задоволенням прикрашали ялинку і актовий зал.

     В школі були організовані новорічні святкові заходи для учнів та  гостей школи. І я думаю, вони принесли новорічне диво в життя всіх учасників.

НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Святий Миколай в гостях у учнів Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

       19 грудня в Агайманську ЗОШ зі смачними подарунками завітали отець Василій ,протоерей Святоварваринського храму , та Святий Миколай . До зустрічі діти підготували веселі  пісні , побажання , вірші та цікаві історії. У цей день в школі панували веселий настрій та очікування наближення новорічного свята. 

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

        З нетерпінням усі малята Агайманського дошкільного закладу чекали  на Святого Миколая. Та ось цей день  настав. З великою торбою подарунків до вихованців дитсадка  завітав  Святий Миколай. Діти з особливою цікавістю та інтересом слухають запитання гостя, розглядають його. Для Святого Миколая малята підготували вірші, малюнки, заспівали пісеньку, гралися в цікаві ігри. Усі діти отримали  подарунки від Миколая. Позитивним дитячим  емоціям, радості не було меж, тож вихователь Погрібна Л.В. запропонувала  малятам зробити приємне та добре для інших, зокрема відвідати  стареньких бабусь  які живуть поруч.  Тож взявши  гостинці діти разом з вихователем завітали до бабусь Кубатко Віри та Місяць Валентини . Здивуванню та радості стареньких не було меж коли до них з привітаннями зі святом завітали  голосливі, активні, цікаві дошкільнята.

         Педагогічний колектив дошкільного закладу вдячний  усім батькам, які підтримали  ініціативу провести  акцію милосердя.  Адже саме  з таких моментів дитячого життя закладається фундамент людяності, високих моральних рис, гуманності юної особистості, яка творитиме майбутнє.

 

Зі святом шановні!

Варварині вечорниці

 

          Виховувати у дошкільнят інтерес та повагу до народних традицій одне з головних завдань  педагогів Агайманського дошкільного закладу «Барвінок» .  Реалізувати  це  завдання допомагає  проведення  свят та розваг на основі українських народних традицій, адже саме вони дають дітям змогу побачити звичай зсередини, прийняти в ньому участь. Тож організоване та проведене вихователем Погрібною Л.В. свято «Варварині вечорниці» (18грудня)  це чудова нагода для єднання сімей вихованців, залучення їх до народних  добрих традицій. 

Малят чекає незвичайна групова кімната, яка  оформлена в стилі української оселі,  тут висять  українські  рушники,  різноманітний посуд, українська хата, тин, криниця, коромисло тощо.

 

        До своєї затишної  оселі  дівчаток старшої групи радо запросила чудова господиня тітка Варвара (помічник вихователя Смоліна О.Л.). Тітка Варвара розповідала дітям про українські рушники, разом з дівчатками вишивала  рушники під мелодійні українські   пісні  «Святая Варвара», «Рушники».  Діти старшої групи виконували українські таночки, жартували, ліпили вареники, гралися в народні ігри «Панас», «Хитрий лис», гра з чоботами.  Це свято подарувало багато приємних емоцій, радості не лише дошкільнятам, а й присутнім батькам, які з інтересом  в цей день завітали до дитсадка.

                                        Свято зустрічі Зими

у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

           15 грудня 2017 року вчитель Галкіна Л.В. зі своїми вихованцями – першокласниками провели веселе свято зустрічі Зими. Гостями та безпосередніми учасниками були учні молодших класів школи . В ході заходу діти ознайомились з зимовими святами, пограли у веселі ігри. Цілу годину у святково прибраному класі звучала музика, лунали пісні, виконувалися запальні танки.

                            Фізика – цариця наук

В Агайманській школі з 04 по 08 грудня пройшов черговий щорічний тиждень фізики та астрономії під керівництвом вчителя вищої категорії, відмінника освіти України Тріщової  Л.І. Кожний день був насиченим і цікавим.

Відкриття тижня відбулося на загальношкільній лінійці з презентації проекту «Парниковий ефект у Сонячній системі». До проекту  були залученні учні 4-9 класів. З музикальним вітанням виступив дівочий ансамбль 9 класу    « Золота коса»

06 грудня проведена конференція під назвою «Історія НобелівськоїПремії».                                                                   Я готувала основну доповідь і дуже хвилювалася, тому що виступала перед великою учнівською аудиторією. На конференції учні дізналися історію Нобелівської премії, почули із запису заповіт А. Нобеля та переглянули відео про вручення Нобелівської премії із Стокгольму.       До інтелектуальної гри «Фізика навколо нас» учні крім конкурсів підготували міні театралізовані вистави: 7 клас- «Закон Архімеда», 8 клас-«Після уроків фізики», 9 клас- « На уроці фізики», 10 клас- « Блондинка і фізик». Результати гри: I-місце розділили учні 7 і 9 класу, II-місце зайняли учні  8 класу і III-місце- учні 10 класу.

  08 грудня учні 8 і 9 класу змагалися у фізичному брейн-ринзі. 8 клас презентували свою команду під назвою «Веселі Ейнштейни», а 9  клас -«Позитрон» .

Перевірялися знання учнів з фізики за допомогою конкурсів:    «Складіть формули», «Поставте у відповідність», « В гостях у Мультляндії», «Анаграм» та інших. Перемогла дружба.                                             Ю  ю                                                                                                                      Протягом всього тижня вчитель Тріщова Л.І. оновлювала  тексти кросвордів, ребусів, вікторин, цікавих бувальщин. Найкраще виконували дані завдання мої однокласники.            Змістовними були і фізичні стіннівки.                                     В тижні приймала  участь велика кількість учнів. Але найкращими знавцями фізики є такі учні: Гнідаш Д, Артем Є, Марченко Г-  8 клас, Векшина А, Герасимов Є, Мороз О, Марушенко К, Горінова Н, Чай А,    Панасюк М, Панасюк К.- 9 клас, Самойленко В, Ватуліна Д.-  7 клас, Соколенко Л,    Зуб А- 10 клас. За підсумками тижня фізики та астрономії      I-місце виборов наш  9 клас, II-місце розділили учні 7 і 8 класу, III- місцe - 10 клас                                                                 Я  отримала велике задоволення від підготовки і участі в тижні. Мрію після закінчення навчатися на фізико-математичному факультеті і отримати диплом вчителя фізики та математики.

Від імені учнів школи хочу подякувати  організатору тижня вчителю фізики та астрономії  Тріщову  Л.І.

 

 Учениця 9 класу Векшина Анна- президент ю                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   учнівської організації « Сонячна республіка»

КВК  «Де козак, там  і слава»

    6 грудня  відбувся КВК між учнями 1 та 2 класів. Мета якого розширити кругозір учнів про козацтво; виховувати громадянина-патріота України, почуття дружби та колективізму, любові до славного минулого нашого народу.

    Діти активно приймали участь у різноманітних конкурсах: «Хто сильніший», «Козацька кмітливість», «Козацький гопачок», «Конкурс отаманів», «Конкурс визволяли побратима з полону», «Співу».

                           Урок доброти в Агайманській ЗОШ

4 грудня, на відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю,  для учнів 4-ого класу Агайманської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Бруштеля О.В.) проведено урок доброти на тему:

«Криниця без джерела – це не криниця,

 І колос – це не колос без зерна

 Без доброти душа – то є безкрила птиця,

 Не заспіває жайвором вона».

    Підсумком уроку стало виготовлення "квітки доброти", на якій четверокласники написали свої побажання для всіх українців бути толерантними, добрими до себе та до оточуючих, не забувати про співчуття.

      6 грудня відзначається День Збройних Сил України  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

 

    В рамках патріотичного виховання учнів, під час перерв усі бажаючі могли створити величезний колаж малюнків з гаслом «ми за волю, ми за мир…».  І відтепер це полотно висітиме у школі, щоб кожен бажаючий міг поглянути, якою ж прагнуть бачити діти Україну.

Агайманській ЗОШ відбулася рольова гра «Не смій губити себе марно, життя з наркотиками – бездарно»

 

      4 грудня 2017 року в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід у формі рольової гри «Не смій губити себе марно, життя з наркотиками – бездарно» серед учнів 6-8 класів (вчитель основ здоров’я Тріщов В.В.). Метою заходу булоформування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення наркоманії серед підростаючого покоління. Для участі в дійстві запросили «вельмишанованого суддю» Пушкашу Діану, ученицю 8 класу, та «кваліфікованого лікаря» Марченко Галину, ученицю 8 класу, які розповідали одноліткам про наслідки вживання наркотиків. Готуючись до проведення заходу учні випустили інформаційні бюлетені «Підліткова наркоманія», організували виставку дитячого тематичного малюнку «СНІД – чума ХХІ століття». Проведений захід сприяв підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.

Акція «Захисти себе від насильства» в Агайманській ЗОШ

 

       У Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів триває щорічна акція «16 днів проти насилля».  Акція «16 днів проти насильства» розпочалась зі створення інформаційного інтерактивного стенду «Захисти життя – зупини насильство! Шкільним психологом Володіною І.Л. було проведено анкетування серед підлітків закладу з питання «Поширення та форми насильства в школі». До уваги учнів у шкільній бібліотеці оформлено тематичну книжкову виставку «Ми проти насилля» (Щербань Н.В.). Учні 9 класу (класний керівник Любченко І.А.) підготували та розповсюдили буклети «Дитинство проти насильства» серед жителів села. З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків відбулася виховна година у формі тренінгу з учнями 10-11 класу «Захисти себе від насильства» з переглядом фільму «Небезпечна гра» (вчитель історії та правознавства Тріщова І.М.).

 

1 грудня до школи завітав студент 4 курсу Таврійського державного агротехнологічного університету Сапунов Олексій. Який провів зустріч з учнями 10 - 11 класів з метою професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

«Одягни стрічку – Я проти СНІДу»

      Сьогодні у всьому світі проходять заходи присвячені інформуванню суспільства про такі хвороби як Віл та СНІД. На жаль, наша країна продовжує лідирувати в Європі за кількістю хворих на ці недуги. Тому, сьогодні необхідно якнайкраще бути підкованим у цьому питанні.

     До Дня боротьби зі СНІДом долучилися учні 10-11 класів, де класний керівник 11 класу, Погрібний Артем Олегович, провів з дітьми цікаву лекцію-тренінг щодо попередження передачі СНІДу.

 

    Ми сподіваємося, що ця хвороба омине всіх нас, а знання, отримані сьогодні, допоможуть у цьому.

27 листопада до нашої школи завітали артисти театру «Неба» з  кріо-виставою «Снігове шоу».

«У пам'ять про скорботний тридцять третій»

  25 листопада в нашій державі відзначається День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік.

     З метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в нашій школі 24 листопада були проведені такі скорботні заходи: 

-         Виховна година «Голод – чорна біль у серці України»;

-         Книжкова виставка в бібліотеці «Дзвони зраненої пам’яті 1932-1933 років»;

-         Інформаційно- просвітницька година «Україна пам’ятає! Світ визнає!»;

 

-         Тематичний урок «У пам'ять про скорботний тридцять третій».


«Брейн-ринг з правознавства»

 

     З метою поглиблення знань учнів про соціальні та правові норми, галузі права, правовідносини, правопорядок та юридичну відповідальність, виховання поваги до законодавства України, правової свідомості. Комунальним закладом «Іванівський Центр дитячої творчості» проведено районну гру «Брейн-ринг з правознавства». У грі взяла участь команда старшокласників «Фортуна»  Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Воронков Олександр та Білий  Вячеслав (учні 11 класу), Соколенко Леонід та Зуб Анастасія (учні 10 класу), під керівництвом вчителя історії та правознавства Тріщової Ірини Миколаївни.  Учасники показали відмінні знання з теорії держави та права, основних обовязків, прав та свобод громадян. За підсумками наша команда правознавців посіла ІІІ місце в районі.

«Україна – країна нескорених!»

Народе мій, пишаюся тобою:

Понад Майданом сонця лик сія...

Ми – нація! Хай знають всі у світі!

 

    В рамках проведення заходів до Дня Гідності та Свободи, відзначення знакових подій пов'язаних з Революцією Гідності 21 листопада в Агайманській ЗОШ І – ІІІ ступенів, проведено  єдину виховну годину «Україна – країна нескорених!».  Метою заходу було вшанування патріотизму та мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей.

    Активом учнівського самоврядування «Сонячна республіка» проведено загальношкільну лінійку – реквієм   «Пам’ятаймо про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя!». Бібліотекарем школи Щербань Н.В. оформлено виставку «Від революції Гідності – до революції Свободи». Учні 9 класу ознайомили всіх присутніх з фото-презентацією «Вся правда про Майдан».

    Вся проведена робота стала демонстрацією солідарності, проявом глибокого розуміння викликів часу та готовності  стати на захист своєї Батьківщини.

 

    Ми – патріоти України, бо ми – її діти!

"У щасті дитини - майбутнє країни"

    20 листопада  Всесвітній день дитини.  

       "У щасті дитини - майбутнє країни" під таким гаслом пройшов виховний захід у Агайманській  ЗОШ І – ІІІ ступенів, присвячений Всесвітньому дню дитини.

   Виставка дитячих фотографій  «Щасливі миті нашого дитинства», вірші про дитинство, казкова вікторина, положення з Конституції України про права дитини, все це завершилось цікавим театралізованим дійством.

     Дружніми оплесками вітали юних аматорів школи учні та вчителі.

Відбувся районний інтелектуальний конкурс «Найрозумніший»

      17 листопада 2017 року на базі Іванівської гімназії   комунальним закладом «Іванівський Центр дитячої творчості» проведено районний інтелектуальний конкурс «Найрозумніший». В ньому взяли участь учні нашої школи: Ватуліна Дарія та Самойленко Володимир (7 клас). Конкурс проходив у три тури. Перший (відбірковий) визначив 6 учасників для участі у другому. В третьому турі брали участь 3 учасники.  Самойленко Володимир зайняв  ІІІ місце у конкурсі. 

 

 

«Вчимося бути толерантними»

     16 листопада в Агайманській ЗОШ І –ІІІ ступенів пройшов  День толерантності. Практичний психолог Володіна І.Л. з учнями 8 класу провела заняття з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантними». Учні ознайомилися з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду у конкретних життєвих ситуаціях вчитися бути толерантними.

Тиждень «Твій друг – дорожній рух» в Агайманській ЗОШ.

 

      З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно плану в Агайманській   ЗОШ І - ІІІ ступенів з 13 по19 листопада проведено  тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня були обладнані куточоки  безпеки дорожнього руху. Також класними керівниками було проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». Бібліотекарем Щербань Н.В. в шкільній бібліотеці організовано виставку літератури  та малюнків «Твій друг – дорожній рух».

  Загальношкільні заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, інтерактивного повідомлення, вікторини, гри, із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини; переглянули відеофільми та мультфільми про правила дорожнього руху «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) , «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-11 кл.). Велика увага приділяється  вивченню правил дорожнього руху  з учнями початкових  класів,  адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі. Під час бесід , розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги. З учнями було проведено заняття з правил поведінки пішоходів під час переходу вулиць які пройшли в цікавій невимушеній обстановці.

На годинах здоров’я  у 10-11 класах  був проведений медичною сестрою практикум «Перша медична допомога», під час якого діти відпрацьовували прийоми надання першої допомоги при нещасних випадках у ДПТ.

      Загалом на протязі тижня проводилось багато й інших заходів у формі театралізованого дійства, турнірів, змагань, конкурсів тощо, де учні могли не тільки почерпнути для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони вже на сьогодні обізнані по правилах дорожнього руху.

Завершився тиждень велопробігом для учнів 8-11 класів організованим вчителем фізичної культури  Володіним Л.С.

 

 

Заступник директора з ВР Соколенко С.В.

 

 

     Марушенко Катерина учениця 9 класу зайняла І місце в районному конкурсі  читців «Наша земля - Україна» в номінації авторський вірш.

     Дівочий колектив школи «Золота коса»  посів ІІ місце в районному  конкурсі патріотичної пісні , який відбувся 13 жовтня 2017 року на базі Іванівської гімназії. 

"Естафета мужності" в Агайманській ЗОШ

 

Благословенна і радісна година

 Безсмертна буде в пам'яті віків,

 Адже сьогодні славить вся країна

 Своїх синів, батьків, чоловіків.

Саме такими словами розпочалися 13 жовтня спортивні змагання "Естафета мужності", присвячені Дню захисника України. У змаганнях взяли участь команди юнаків  Новодмитрівської ЗОШ  «Козачок» та Агайманської ЗОШ «Агайманська Січ».

 

Програма змагань складалася із п'яти естафет, у яких учасники команд демонстрували свою спритність, швидкість і силу. Юнаки показали свою спритність, силу, вміння. Команди набрали однакову кількість балів, перемогла дружба.

Родинне свято   «Родина, родина – це вся Україна».

10 жовтня 2017 року на базі Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в школі «Взаємозв’язок школи з сім’єю в процесі виховання громадянина». Організатор семінару - комунальний заклад «Іванівський Центр дитячої творчості». Перед початком семінару директор школи Єльцова Р.М. провела невеличку оглядову екскурсію по закладу. Учасники семінару відвідали Кімнату школяра патріотичного виховання, кімнату народознавства, учбові кабінети. У теоретичній частині семінару розглядалися питання: «Сім’я і школа: два духовні центри з виховання дитини», «Взаємодія школи і сім’ї з громадянського виховання» (з досвіду роботи педагогічного колективу Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів). У ході практичної частини семінару учасники мали змогу побувати на родинному святі «Родина, родина – це вся Україна». На згадку про цю зустріч кожен отримав невеличкий подаруночок – гілочку калини, зроблену з бісеру дитячими руками.

 

Фізкультурні змагання «Веселі старти»

 

       Вже стало традицією кожного року у жовтні місяці проводити фізкультурні змагання між дітьми старшої групи та учнями першого класу. Тож і цього року 5 жовтня до дошкільного закладу завітали в минулому випускники дитсадка, а сьогодні це учні першого класу Агайманської ЗОШ I-III ступенів та їх перша вчителька Галкіна Людмила Василівна. Зустріла гостей привітна вихователь Погрібна Лариса Василівна . У змаганнях взяли участь команда пілотів (діти старшої групи) та команда моряків (учні 1 класу ). Отримавши відповідні емблеми до учасників змагань звернулася ведуча – вихователь з привітаннями та запропонувала командам привітатися девізом. Дітей чекали цікаві та веселі естафети: «»Військова таємниця», «Розвідники», «Влучні стрільці», «Солдатська дружба» тощо. Переможцями змагань стали усі учасники цієї цікавої спортивної розваги . Тож на згадку про зустріч діти отримали наліпки «смайлики», свіжі яблучка та фруктовий сік.

                             Ми майбутні олімпійці

З 11 по 15 вересня в рамках Всеукраїнських заходів присвячених Дню  фізичної культури та спорту в школі  проведено «Олімпійський тиждень» .

Школярі нашої школи взяли учать у Віртуальній подорожі «Символи Олімпійських ігор» та презентації на тему «Історія олімпійських ігор».

В  рамках Олімпійського тижня в школі вчителем фізичної культури Володіним Л.С. було проведено спартакіаду та змагання з футболу. До проведення заходів залучилися і класні керівники, які провели Олімпійський урок на тему «Ми майбутні олімпійці».

     Підсумки «Олімпійського тижня» проведено на загальношкільній лінійці.

 

      Спорт робить людей щасливими, щасливі люди не причиняють болю іншим. Тож, займаймося  спортом і нехай буде мир.

Першовересневе  свято в Агайманській школі

    Сонячний яскравий ранок зустрів учнів школи 1 вересня. Усміхнені, веселі школярі із батьками зібралися на святкову лінійку на шкільному подвір’ї. Із привітальним словом до присутніх звернулися директор школи Р.М.Єльцова, голова сільської ради В. М.Сушко ,голова Іванівської районної ради Л.М.Павленко, настоятель Свято-Варваринського храму отець Василій. Гучними оплесками  зустріли наймолодших  учнів,які  зворушливо  розказали  свої перші вірші, смакували смачною кашею  та отримали свої перші в житті нагороди - медалі першокласника.

Мелодійний  дзвінок  покликав школярів та  гостей школи на перший у цьому навчальному році урок

«Нині свято нашого роду! Свято України, її роду!»

 

24 серпня в Агайманській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшло  свято до Дня Незалежності України.

Святкування розпочалися з привітання директора школи Єльцової Р.М. жителів села з Днем  Незалежності України та виконання Державного Гімну.

Після виступу відбулася вікторина про знання свого села, де було визначено і нагороджено переможця.

В ході свята лунали  патріотичні пісні у виконанні шкільних гуртів «Золота коса», «Червона калина», «Дівчата», «Агайманські козачата» та читання віршів у виконанні учня 3 класу Панасюка Назара  та учениці 10 класу Зуб Анастасії.

Прикрасою урочистостей стали яскраві,  захоплюючі, різноманітні конкурси, за які  жителі села мали змогу виграти цікаві призи. Глядачі були в захваті.

 

Шануймо цей день в нашій історії. Поважаймо здобутки наших попередників, бо саме завдяки їхній жертві ми живемо в незалежній самостійній соборній державі.

 

 

 

Останній дзвоник, це дуже велична дата для кожного, адже кожен його чув, кожному він говорив «Прощай, тебе чекає доросле життя».

 

З квітами, у вишиванках та з усмішками на обличчі агайманські  школярі прощаються з ще одним навчальним роком.

Останній дзвінок у п’ятницю, 26 травня, зібра
в на подвірії  школи  все населення села Агайман.
Настанови від вчителів, вітальн
а промова від голови сільської ради , віршики від першачків – так у рідній школі  проводжали своїх випускників. Ті ж дякували рідній школі за усі знання та зі сльозами на очах запевняли, що так добре їм більше ніде не буде.
Голуб.и – в небо, останній дзвінок та гімн – і ось уже випускники вирушають на свій останній урок

Прощання із початковою школою

 

31 травня  учні 4 класу провели свято прощання із початковою школою.

Зустрічали їх батьки, адміністрація школи, вчителі, учні, гості.

Діти, разом зі своєю вчителькою згадували про перші кроки в школі та перші перемоги. Учні та їхні батьки щиро дякували першій вчительці - Галкіній Людмилі Василівні за те, що вона стала для їхніх дітей другою мамою, гарним вчителем та мудрим вихователем. А всьому вчительському колективу побажали  успіхів та нових досягнень.

Також учнів четвертого класу було нагороджено дипломами про закінчення початкової ланки. З великою любов'ю і шаною зверталися до своїх батьків, бабусь, дідусів наймолодші випускники. Для них учні співали пісні, декламували вірші.

    В очах батьків було помітно радість та водночас їх огортав сум, адже наче недавно вони, тримаючи міцно за ручку, привели своїх діток до школи.  Напутні  слова промовила до дітей директор школи Єльцова Раїса Михайлівна. Разом із  учителькою  учні попрощалися з початковою школою та побажали натхнення усім учням.

 Також учні познайомились із своїм новим класним керівником — Матійків Світланою Володимирівною, яка стане для них новим наставником.

Святкова програма закінчилась традиційним вальсом випускників.

«Прощавай, букварику»

 

Маленькими прийшли першокласники восени, для яких все тільки починалося: перші уроки, перші вивчені літери та перша книга, зошити, заповнені несміливим почерком. Нові друзі та зустрічі, свята та шкільні будні.

Їх перший рік в школі пролетів так швидко, а вивчити всього треба так багато! І ось, вже прийшов час прощатися із букварем.

25 травня першокласники провели свято «Прощавай, букварику». Класний керівник першого класу — Дяконенко І.Д., разом із своїми вихованцями підготувала святкову програму. Кожна дитина мала змогу розповісти про те, чого вони навчилися за перший рік у школі, розповідали вірші, розігрували сценки та співали пісень, приймали участь у вікторинах. Свято було дуже цікавим та пройшло в теплій дружній атмосфері.

 

Не менш хвилюючим був цей навчальний рік і для учнів 4 класу — протягом року діти плідно навчалися, здобували нові знання, складали іспити держаної підсумкової атестації,  але настала мить прощання з початковою школою та своїм першим вчителем.

Згідно наказу районного відділу освіти на базі військової частини були проведенні заняття з вогневої підготовки серед учнів 11 го класу шкіл району. ..Учні Агайманської ЗОШ  показали свое вміння та знання з теми -  "Вогнева підготовка"

14 квітня 2017 року відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). Змагання проводились з метою активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості.
Команда Агайманської ЗОШ взяла активну участь в змаганні та виборола почесне  четверте місце в загальному заліку!.. 2 місце з кульової стрільби, та 3 місце  в конкурсі "Впоряд"

4 квітня Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

https://e.jimdo.com/app/sa87c05c1d7783547/p119feec9fed9f1a6?safemode=0&cmsEdit=1

http://volodinls.blogspot.com/2017/03/blog-post_31.html#more

 

   Акція «Посади дерево миру»

у Агайманській ЗОШ   

           Завтрішній день залежить від кожного з нас. Не треба розмовляти і уявляти, як міг би з роками змінитися наш край, наша Україна, наша планета, якби кожен посадив та виростив дерево, кущ.  Щоб наша планета була квітучою, зеленою, а  не здригалася від вибухів снарядів.

З метою озелення території закладу колектив школи 1 квітня прийняв участь у Всеукраїнській екологічній акції «Посади дерево миру». На території школи висаджено садженці вишні та калини.

Перші садженці, що було висаджено біля школи  - це  кущі калини, щоб діти, які живуть в Україні, відчували свою причетність до великої справи єдності держави. Калина – символ України . Калина – це наша рідна Україна. Калину саджаємо як символ людської пам’яті і незнищенності народу. саджали кущі з надією й вірою, що калина буде квітнути білим цвітом, квітом миру та втішати шкільну родину.

 Червонії кисті калини

Горять вогнями усіма.

Без калини нема України,

Без народу Вкраїни нема.

  А першими висадили кущі родина Гончаренків.Тато, Юрій Сергійович, учасник АТО, зараз у відпустці. А тому разом з сином Андрієм, доньками Аліною та Аллочкою з радістю прийняв участь у акції.

 

Посадіть калину коло школи,

Щоб на цілий білий світ 

Усміхнулась щиро доля,

Материнський білий цвіт.

Посадіть калину на городі,

Щоб розквітнула земля!

Із роси пречиста врода, 

З неба – почерк журавля.

Посадіть калину коло тину,

Щоби злагода цвіла! 

Буде щедрою родина –

Буде честь їй і хвала.

Посадіть калину коло хати,

Щоб на всеньке на життя! 

Стане кожен ранок святом, 

Дітям буде вороття.

Посадіть калину в чистім полі! 

Хай вона освятить час! 

Рід наш дуже любить волю. 

Хай же воля любить нас! 

Синє небо, злоте поле...

Посадіть калину коло школи. 

А щоб цвіт її не стерся,

Не зів’янув в спориші,

Посадіте коло серця, 

 

Щоб цвіла вона в душі.

******************

В Агайманській ЗОШ під час весняних канікул пройшли змагання з кульової стрільби. У змаганні взяли участь  гуртківці секції  «Кульова стрільба» керівник Володін Л.С.

                                ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

ТАВРІЙСЬКА КРАСУНЯ-2017

 

          10 березня 2017 року на базі Іванівської гімназії проведено районний конкурс «Таврійська красуня-2017». Глядачі у залі спостерігали за приголомшливим дійством і не розуміли, як з-поміж усіх цих дівчаток можна обрати найкращих. У конкурсній програмі брали участь десять неймовірних красунь, а серед них найкраща - юна красуня, учениця 8 класу Марушенко Катерина та її група підтримки Векшина Анна та Горюнова Наталія.

    На конкурсанток чекали нелегкі випробування, тому вболівальники щоразу їх підбадьорювали гучними оплесками. Насамперед дівчатка розповідали про себе та свою родину. Красуні демонстрували вміння дефілювати, з’явившись на сцені у красивому вбранні: хтось - у народному, а хтось - у вишуканих сукнях. У цю мить кожна дівчина почувалася справжньою принцесою, від якої неможливо було відвести очей.

   Одним із найзахопливіших виявився конкурс «Музична скринька», в якому учасниці показували свої таланти. Піснями, танцями, віршами дівчаткам вдалося вразити кожного присутнього, вкотре довівши, що у Іванівському районі живуть найталановитіші діти!  Наша конкурсантка присвятила свою пісню всім мамам, які переживають за долю своїх синів – захисників, адже їхні серця і душі десь там на сході з їхніми синами.

   Не оминемо увагою й конкурс «Ось яка я господиня». Конкурсантки готували домашнє завдання - пісну страву української кухні. Чого тільки не було на столі! І деруни, і вареники, і пиріжки, і навіть пампушки з часником які приготувала Катруся разом зі своєю мамою.

  Головною родзинкою свята став конкурс «А у нас вечірка в силі «ретро», в якому дівчата демонстрували сукні та аксесуари 50-60 років ХХ століття та вміння дефілювати. Оцінювало журі оригінальність номерів, артистичність кожної красуні, акторську майстерність, вміння себе презентувати. Усі без виключення цього дня на сцені були неповторними, полонили серця кожного присутнього своєю природною вродою і талантами.  Презентувала показ моди 50-60 років Векшина Анна. Своєю неповторною вродою, чарівністю вона полонила серця глядачів та членів журі.

         Після довгих дискусій журі визнало переможниць: І місце посіла Марушенко Катерина (Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів),Бабешко Віра (Новосеменівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - ІІ місце, Домантович Яна (Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - ІІІ місце. Переможниці нагороджені грамотами КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості». Конкурс «Таврійська красуня-2017» ще раз продемонстрував, що всі дівчатка дійсно гарні. Вони вміють майстерно презентувати власний образ, розумні, талановиті, стильні… Вони прекрасні! І кожна – переможниця.

 

******************

«Звучи над нашим рідним краєм ,безсмертне слово Кобзаря»

 

        09 березня 2017 року, з метою відзначення 203 річниці від дня народження видатного  сина України Т.Г.Шевченка, в Агайманській ЗОШ проведено урочисту виховну годину «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря». До підготовки та проведення заходу були залучені всі члени колективу школи: прикрашали зал, розучували вірші, готували малюнки, оформляли виставку творів поета, знайомилися з його художніми роботами. У виконанні школярів прозвучали  твори поета. З особливим запалом  декламувала «Заповіт» учениця 9-ого класу Дяконенко Д., який прозвучав останнім акордом на святі.

******************

Мовознавчий турнір «Наша мова калинова»

в Агайманській ЗОШ

24 лютого в рамках  проведення декади  української мови та літератури між учнями 8 – 9 класів відбувся турнір юних мовознавців (Вчителі Любченко І.А. ,Середняк Ю.О.)

Право називатися кращими мовознавцями виборювали дві команди: «Калина» (8 клас) , «Українці»(9клас). Учасники турніру  із захопленням редагували речення, відгадували загадки, доповнювали прислів’я , давали відповіді на запитання мовознавчого характеру, співали українські пісні. Першість у змагання здобула команда «Калина» (8 клас)

 

Найкращі знання української мови продемонстрували Марушенко Катерина , Зуб Анастасія, Бабакова Євгенія, Герасимов Єгор, Мороз Олександр , Воронков Олександр.

******************

Правовиховна робота в школі як передумова формування правової свідомості особистості

 

    24 лютого вчителем  правознавства Тріщовою І.М. було проведено для учнів 9-11 класів тренінг «Закон і ми». На заняття був запрошений  інспектор сектору реагування патрульної поліції, лейтенант поліції Бєліков К.О.

******************

Дайджест тижня фізики

Іде  тиждень фізики . «Диво?Ні , фізика!»

З 13 лютого по 17 лютого 2017 року в Агайманській  школі проведено тиждень фізики вчителем Тріщовою Людмилою Ігнатівною.

В понеділок 13 . 01. 2017 року  на загальношкільній лінійці відбулося відкриття тижня фізики . Оформлено стенд . Де розмістилися класні стіннівки,цікаві малюнки ,кросворди, ребуси, вікторини,безліч «Чому» навколо нас , «А чи знаєш ти ?», «Цікаве поруч». Учні 8 класу творчо підійшли до відкриття тижня, проявивши свої поетичні та музичні здібності. Особлива увага звернена учнів на внесок у розвиток фізики українських вчених . Відкриття тижня досягло своєї мети. В стислому форматі творчо для учнів школи було донесено значення такої науки , як фізика. Про яку так сказав  видатний вчений ,лауреат Нобелівської премії Резерфорд , що всі науки «діляться на фізику і колекціонування марок».

Завершила перший день тижня рольова гра «Суд над мобільним телефоном» для учнів 7- 11 класів. Метою  її було ознайомити учнів з досягненнями та можливістю мобільного зв’язку , переконати необхідності обмежень під час користування ним; виховати в учнів культуру спілкування через мобільний телефон. Всі учні щиро хотіли : одні – звинуватити, інші – виправдати мобільний телефон. Були живі емоції , дії. Зрозуміло всім стало що неграмотне користування мобільним телефоном може призвести до тяжких хвороб. Кожен учень замислився ,щодо правил користування мобільним телефоном. Внаслідок того , що мобільний телефон було виправдано , учні заслухали наказ по школі ,   черговий  раз учні повторили правила користуванням мобільного зв’язку в школі.

 

Вівторок 14.02.2017 року Проведено учнівську конференцію на тему « Гайді - Марі Стефанишин – Пейпер – українка , що побувала в космосі».

 

Виступи учнів супроводжувалися відповідними слайдами , музичним супроводом : пісня «Цвіт України», «Така її доля», «Подих рідної землі». Звучали поетичні рядки у виконанні учениці 9 класу Дяконенко Дар’ї . Використано фото сімейного архіву , сьогодення : зустрічі з Президентом України В.А.Ющенко під час візиту Гайді до України, багатьма родичами у Новому Яричеві Львівської області. На конференції учні зробили висновок Гайді - Марі Стефанишин – Пейпер – героїчна жінка , яка народилася, зросла , здійснила героїчний подвиг на американській землі , але духом і помислами вона завжди була українкою , завжди пам’ятала про своє коріння.

Середа 15.02.2017 року  Урок – лекція «Фізики лауреати Нобелівської премії » для учнів 11 класу . Вчитель зробив біографічний нарис про Альфреда Нобеля і значення Нобелівських премій . Звернула увагу . що Нобелівську премію почали вручати з 1901 року, першим лауреатом Нобелівської  Премії був В.Рентген . Марія Складовська – Кюрі – двічі лауреат Нобелівської Премії (в області фізики і хімії). Викладач ознайомила учнів з винаходами в області фізики радянських вчених і українських науковців незалежної України , які отримали Нобелівські Премії.

 

В цей же день розпочала роботу виставка «Школа креативного мислення» вчителя фізики , трудового навчання  Тріщової Л.І. та  її вихованців. На ній були представлені роботи виконані різними техніками: ниткографія, ізонитка, квілінг, аплікація,роботи з природного матеріалу та інші… Найкращими  роботами учнів   з креативним   мисленням визнано : Горінової Н.,Векшиної А, Марушенко К,Дяконенко Д, Бабакової Є,Тарликової Ю,Соколенко Л, Овчарова М,Чай Н, Панасюк М та Панасюк К.

Четвер 16.02.2017 року. Проведено фізичний вечір на тему : «Фізики вміють жартувати» для учнів 6-11 класів. На вечорі розширено  знання учнів життєписами багатьох відомих фізиків.  І .Ньютон,В .Рентген ,П.Капица,А.Ампер,Г.Галілей,М.Фарадей,А.Ейнштейн та інші  були геніальними людьми,але водночас скромними  , привабливими ,мали добре почуття гумору , іноді навіть здавалися дивними , незібраними ,в їхньому житті траплялися анекдотичні випадки,різні цікаві історії , про них складали легенди. Учні довели що це ніяк не зменшувало їхніх визначних заслуг. Поведінка геніїв була неординарною, мислення оригінальним,а результати незвичайні. Весь вечір лунали пісні на відомі мелодії про фізику. Розігрувалися мініатюри, розповідалися гуморески,байки ,легенди , курйозні випадки. На завершення вечора чарівники у відповідних костюмах провели цікаві досліди із залученням глядачів. Вечір вніс позитивні емоції у шкільний колектив, який розпочався гімном фізиків, а закінчився маршем фізиків у виконанні В.Висоцького. Вечір розкрив невідомі можливості,таланти деяких учнів школи.

П’ятниця  17.02.17 року. Підведено підсумки тижня фізики , оцінено класні стіннівки, малюнки, активність учнів  та класів  у проведенні заходів. Для більшого заохочення учнів  школи до участі в позакласних ,позашкільних заходах журі справедливо оцінило внесок класів, учнів у проведенні тижня фізики. Присуджено такі місця :

І місце – 8 клас;

ІІ місце – 7 і 9 клас;

ІІІ місце – 11 клас.

 

Винесли подяку найактивнішим учням, а також майбутнім фізикам – учням 6 класу .

******************

Змагаються літературознавці

 

      З 06 по 10 лютого в школі пройшов тиждень зарубіжної літератури. Жоден учень школи не залишився байдужим. Школярі прийняли участь у конкурсі літературних газет, намалювали ілюстрації до художніх творів.   У ході тижня був проведений бліц - турнір між учнями 5-6 класів під назвою «Сторінками художніх творів». (Вчитель Середняк Ю.О.). Учні 7-11 класів стали гостями літературного кафе «Все починається з любові»(Вчитель Єльцова Р.М.) , а команди «Лицарі сьогодення» і «Детективне агентство» показували свої знання у літературному брейн-ринзі. (Вчитель Любченко І.А.)  Тиждень поєднав різні види творчої та пошукової діяльності. Протягом нього діти отримали змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.

******************

                    Свято рідної мови в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

          21 лютого в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів ,в рамках тижня української мови та літератури, для учнів 1-4 класів проведено свято «Мови рідної казковий дивосвіт» (кл. керівники Бруштеля О.В., Галкіна Л.В., Володіна І.М., Дяконенко І.Д.) Захід видався на славу!  Учні співали, читали вірші, приказки про мову, переглянули пізнавальну презентацію «Мова-душа народу». Майстерним виконанням віршів присутніх вразили учні 3-ого класу Баєва В. ,Орлова В., Яковенчук Д. Молитва першокласників до Бога з проханням зберегти рідну мову торкнулася душі всіх гостей свята. Факти про скорботний шлях української мови в період її розвитку повідомили четвертокласники. Другокласники складали разом з присутніми словник найчарівніших українських слів.

******************

З 30 січня по 3 лютого  2017 року вчителями англійської мови Куліш В.В. та Середняк Ю.О. було проведено тиждень англійської мови .

 

Метою проведення тижня англійської мови було  удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків.

У понеділок 30 січня  відбулася загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня англійської мови. На ній було оголошено план заходів на тиждень. Також учні 9 класу  Дяконенко Дар’я, Зуб Анастасія, Бабакова Євгенія  виступили із повідомленням на тему “Важливість вивчення іноземної мови у сучасному світі”. Всі присутні мали змогу побачити стінгазети та малюнки присвячені визначним місцям , традиціям, символам Великої Британії . Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально.

У вівторок 31 січня для учнів початкових класів було проведено розважальну гру «Marry Train» («Веселий потяг»). Під час даної гри учні показали свої знання з англійської мови виконуючи різні завдання .

 Для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови демонструвся  відеофільм  «Visit to London» .

 

 

У середу 01 лютого відбувся модельний показ «Hats for the Queen of England» («Капелюшки для англійської королеви»). Найкращими було визначено роботи учнів 3 класу Негуляєвої Софії, Причини Жанни , та учениці 4 класу Івіної Дар’ї .Діти не лише представили свої вироби , але й дізнались багато цікавого з життя королівської родини . В цей день учні 6 класу Ватуліна Дар’я , Самойленко Володимир , Самойленко Людмила , Бурлак Антоніна , Мілосьордов Вадим , Ярошенко Сергій інсценізували казку на англійській мові «Little Red Riding Hood» («Червона шапочка»)

В Четвер 02 лютого відбувся брейн – ринг між учнями 7 – 8 класів

 

«How Well You Know Great Britain» . Добрі знання показали учні 7 класу Цьока Максим , Новіков Євген, Гнідаш Денис, Тарликова Юлія, Мойсеєнко  Анастія , Артем Євгенія та учні 8 класу Марушенко Катерина , Герасимов Єгор, Мороз Олександр, Горінова Наталія.

В останній день тижня 03 лютого всі бажаючі мали змогу виявити свої вокальні здібності. Учні співали свої улюблені пісні англійською мовою та декламували вірші. Особливо вразили виступи учнів 6 класу з піснею «Yellow Submarine» групи «Бітлз» та учнів 8 класу з танцювальною композицією «You and Me».

 

Шанувальникам групи «Бітлз» було запропоновано перегляд відеофільму «They Changed the World» .

 

 

*****************

«Допоможи зимуючій пташині»

3 лютого для учнів 1-4 класів Агайманської ЗОШ в рамках акції «Допоможемо зимуючим птахам» ( класні керівники Галкіна Л.В. , Дяконенко І.Д. Бруштеля О.В. , Володіна І.Л.) проведено урок – зустріч з природою «Допоможи зимуючий пташині». В цікавій ігровій формі діти більше дізнались про життя пернатих друзів, вчилися правильно підгодовувати їх в холодну пору року , оберігати.

 

         Зустрічі з природою додали веселих ноток пісні , вірші , танцювальні композиції.

*****************

О,хімія, найкраща  із наук

 

З 16 по 23 січня у школі було проведено  тиждень хімії. У понеділок на загальношкільній лінійці вчитель хімії Бєляєва Л. А. оголосила план проведення тижня. Асистенти Марушенко К. і Векшина А. провели конкурс загадок та розповіли про видатних вчених-хіміків. На протязі тижня учні малювали малюнки, де вони відобразили своє бачення науки хімії. Розгадували ребуси, головоломки. У п`ятницю відбулося свято «Посвята у хіміки» для учнів 7 класу. Прийняли участь у святі учні 5,6,7,8,10 класів. Підготувала і провела свято  вчитель хімії Бєляєва Л.А.  зі своїми помічниками Марушенко К. і Векшиною А.. Для визначення кращих учасників було обране компетентне журі у складі учнів 10 класу Воронкова О., Білого В., Негуляєвоі А. Під час свята було проведено конкурси, прийнявши участь в яких учні мали змогу розширити свої знання з хімії та краще вивчити періодичну систему Д.І..Менделєєва. Вчитель хімії Сілін Г.В. продемонстрував  цікаві хімічні фокуси. Особливе захоплення викликали «фараонові змії».  Були продемонстровані нові хімічні прилади. Атмосфера свята була веселою і доброзичливою. Конкурси були пов`язані з побутом і повсякденним життям тож учні легко відповідали  на запитання. За остаточними підрахунками журі визначило переможців на святі. Найактивнішими учасниками визнано учнів 8 класу: Мороз О.,Баєва В., та учня 7 класу Цьоку М.  Усіх переможців конкурсів та вікторин нагороджено грамотами та подяками. .

******************

Зустріч  з курсантом ХНУ ВПС України Галкіним В.

 

        23 січня 2017 року для учнів 1-4 класів Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено зустріч  з випускником нашої школи ,  а нині курсантом Харківського Національного університету військово-повітряних сил України  імені Івана Кожедуба – Галкіним Валентином.                                                                                     В ході теплої бесіди гість розповів молодшим товаришам про найцікавіші епізоди життя військового курсанта.

******************

Свято «Собор душі » у Агайманській  ЗОШ

 

        У Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів святкування Дня Соборності України стало традицією , але особливо урочисто воно пройшло цьогоріч, бо саме зараз єднання і любов до неньки - України так потрібні. День проходив під девізом: «Будемо справжніми патріотами своєї країни»  і розпочався із загальношкільної лінійки  тема якої :«Соборність України: від ідеї до сьогодення», під час якої  вчитель історії та правознавства Тріщова І.М. разом з учнями 8 класу ознайомила присутніх з історією  свята.

     Продовженням стало проведення виховних годин за темами : « Так! Україна жити буде! Так! Наша доля процвіте!» для учнів 1-4 класів(Дяконенко І.Д, Володіна І.Л., Бруштеля О.В., Галкіна Л.В.); «Моя Україна - демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою» для учнів 8 класу (Любченко І.А..); «Українці в боротьбі за створення власної держави» для учнів 10 класу (Погрібний А.О.); «Соборна мати – Україна, одна для всіх, як оберіг» для учнів 7 класу (Тріщова І.М.);«Я люблю свій край» для учнів 5-6 класів (Куліш В.В.).  Учні мали можливість висловити свою думку щодо консолідації українського народу, погортати сторінки історії України, познайомитися зі славетними гетьманами, а також висловити своє ставлення до рідної землі у прозі та віршах. Проведено конкурс малюнків  для учнів 1-11  класів на тему «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!».  Перемогу  в конкурсі  малюнків одержала учениця 10 класу Негуляєва Анастасія з роботою  «Задзвеніли срібні дзвони в Україні».

       Бібліотекар Щербань Н.В. підготувала до свята тематичну книжкову виставку на тему : « Є така держава - Україна» та провела усний журнал «Соборність України: від ідеї до сьогодення».  Діти ознайомилися з новими літературними надходженнями з даної теми.

     Свято в школі тривало цілий день. На другій перерві , як символ єднання всієї України, учні та вчителі вишикувалися разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг», як колись у 1990 році це зробили їхні співвітчизники, утворивши такий ланцюг від Києва до Львова.

       Сьогодні і діти, і дорослі стурбовані складною ситуацію в нашій країні і сподіваються, що любов, віра та надія додадуть всім сил, наснаги, впевненості у боротьбі за щастя нашої суверенної держави.

 

 

Директор школи   Р.М.Єльцова

******************

Так ! Україна жити буде!

Так! Наша доля процвіте!

 

 

            20 січня 2017 року учні 1-4 класів (Бруштеля О.В., Дяконенко І.Д..,Володіна І.Л.,Галкіна Л.В.) провели урочисте свято до Дня Соборності України під девізом  «Так ! Україна жити буде! Так! Наша доля процвіте!». В ході заходу присутні ознайомилися з історією свята , поглибили знання про державні символи  України, прийняли участь у вікторині . А яке свято без пісень , віршів та веселого танцю ?! Кожен клас підготував до знаменної дати ще й цікаву концертну програму. 

******************

Участь в акції

«Допоможемо зимуючим птахам» - 2017

      Учні 3 класу Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класний керівник

Бруштеля О.В.) активно долучилися до участі в акції «Допоможемо зимуючим птахам». Третьокласники разом з батьками виготовили 8 годівничок для птахів, які розвішали на деревах пришкільного саду та території сільського парку.

 

     Щотижня  імпровізовані годівнички поповнюються смаколиками для птахів.

******************

Ми щ.едруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті

 

      13 січня за християнським календарем свято преподобної Меланії, або як у народі кажуть – Старий Новий рік чи Щедрий вечір! Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне дійство завітало до учнів Агайманської  школи.

      Діти, одягнені у яскраві новорічні та національні  костюми, побували у справжній казковій круговерті.

Свято розпочалося запальним танком групи «Ритм» учнів 8-11 класів (Бабакова Євгенія,Зуб Анастасія,Вансович Анастасія,Овчаров Микита, Баєва Вікторія).Феєричним був танок у виконанні  групи «Дзвіночок» учнів 3 класу. Цікавими були  виступали класних колективів  8-9 класів . Вони вразили  всіх присутніх змістовними міні-виставами з історії відзначення цього свята, з його традиціями та яскравими новорічними атрибутами. Одинадцятикласники порадували глядачів запальними танцями, чудовими піснями. Діти з великим запалом та задоволенням приймали участь у  веселих рухливих конкурсах.  

       Солодощі на свято подарували дітлахам наші спонсори : Гоголадзе Б.Т.,

 

Чорноіваненко І.М., Дяконенко О.С, Риндя І.В., Гузь В.В.,Гузь Ю.В.,Гордовенко С.П.

******************

«Святий Миколаю прийди до нас з раю»

 

19 грудня ми відзначаємо День Святого Миколая – покровителя мандрівників і захисника всіх, хто потребує допомоги. В цей день до школи завітали гості протоєрей Василій, настоятель Свято- Варваринського Храму та районний депутат Марченко С.О. в образі «Святого Миколая», які частували учнів школи смаколиками.

15 грудня відбувся «Юридичний аукціон»  між учнями 9-11 класів. Змагалися дві команди «Феміда» та «Закон». Перемогла команда учнів 9 класу.

6 грудня – День Збройних Сил України

 

6 грудня у календарі позначено як День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день усіх хлопців, чоловіків. Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Наші хлопці майбутні захисники Вітчизни, ми впевнені, що вони з гідністю нестимуть це звання, адже їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України. Для того, щоб стати справжніми захисниками, потрібно вже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом. І не тільки! Треба ще бути мужніми, винахідливими і кмітливими. Саме тому, 6  грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, в школі відбулося свято «Героїв стежина – від батька до сина». На святі були запрошені воїни АТО Івін Сергій Анатолійович. та Гончаренко Юрій Сергійович.

                  1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом   

 

У всьому світі у цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Не залишилися осторонь  учні нашої школи. В цей день відбулася виставка дитячих малюнків та уроки здоров’я, які провела шкільна медична сестра.