Шановні вчителі, батьки, випускники!

Саме для вас команда "Всеосвіти" розробила інформаційні картки для підготовки до ЗНО – 2019!

Флеш-картки містять інформацію з 11 предметів. Розробляючи ці картки, досвідчені педагоги врахували всі вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників іспиту. Цікава методика навчання, мобільність та зручність у використанні роблять їх просто знахідкою. Хочете самостійно перевірити й закріпити свої знання з будь-якого предмета? Тоді оформіть передплату на «Тренажер підготовки до ЗНО». Всі картки ви отримаєте у ПОДАРУНОК!

Ви отримаєте аж 1650 карток! По 150 на кожен з 11 предметів: українська мова, історія, математика, біологія, фізика, хімія, географія, англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова.

Посилання на тренажер підготовки до ЗНО: https: //vseosvita.ua/zno

Більше інформації про наші Флеш-карти читайте на сайті: https://vseosvita.ua/news/fles/-karti-dla-pidgotovki-do-zno-3529.html

 

 

Що варто знати, щоб отримати високий (прохідний) бал ЗНО-2019?

По-перше, треба чесно подивитися правді в очі і самому оцінити свої знання. Не за тими оцінками, що стоять у журналі, не для батьків, щоб їх не засмутити, а саме для себе, бо ж рідко хто буде дурити себе сам. Скоріш за все, відповідь буде не дуже весела. Але визнати свої шанси об’єктивно є обов’язковою умовою. Потім, переваривши отриману «таємну» інформацію, згадати відомий вислів давньогрецького філософа Сократа: «Я знаю, що я нічого не знаю». Оце й є ваша відправна точка для успішної здачі ЗНО.

По-друге, на момент початку підготовки до ЗНО бажано знати, який прохідний бал (з усіх наданих сертифікатів ЗНО) був на той факультет, на який ви збираєтеся вступати. Ясно, що рік від року він не однаковий, але й не дуже різниться — у межах похибки. Потім треба з’ясувати, який саме бал ЗНО з української мови та літератури є складовою прохідного бала для вступу до ВНЗ. Цю інформацію отримати важче, бо треба докласти певних зусиль: спитати тих знайомих, хто в поточному році став студентом омріяного вами факультету, пошукати відомості на сайтах приймальних комісій, зателефонувати до приймальної комісії по закінченні вступної кампанії, шукати інші варіанти отримання інформації. Знання орієнтовного бала, на який ви маєте вийти у підсумку, є важливим для відповіді не тільки на питання, коли починати підготовку, але й зорієнтує, чи зможете ви самостійно підготуватися до здачі зовнішнього незалежного оцінювання або потрібен досвідчений репетитор ЗНО.

По-третє, попередні кроки мають відкрити вам перспективу підготовки і бажаного результату ЗНО. Незалежно від обраного способу підготовки, пам’ятайте, що головне – це систематична, наполеглива, копітка робота. З досвіду можу сказати, що починати готуватися одинадцятикласникам до ЗНО з української мови та літератури треба не пізніше вересня, щоб цей процес йшов без напруження і максимально результативно. В залежності від базових знань та бажаного результату – не менше 4 годин на тиждень. Це мінімум. Продовжити до травня, не збавляючи темпу, — гарантовано отримаєте прохідний бал у ЗНО!

 

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО 2019

для учнів 11 класу:

                              Математика                      21.05

                              Українська мова і

                                література                       23.05

                               Англійська мова              28.05 

                               Історія України                4.06

                               Географія                          11.06

 

 

До уваги, одинадцятикласників!

ВИВЧАЄМО УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У 2019 РОЦІ

У 2019 році для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до закладу вищої освіти сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Для вступу на бюджетну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти першим конкурсним предметом є українська мова та література, а другий і третій предмети відповідно до майбутньої спеціальності чітко регламентуються додатком № 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році.

 

Рекомендуємо ознайомитися з переліком конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти майбутнім вступникам з таких галузей знань: 01 Освіта/ Педагогіка; 02 Культура і мистецтво; 05 Соціальні та поведінкові науки; 10 Природничі науки; 18 Виробництво та технології; 20 Аграрні науки та продовольство; 22 Охорона здоров’я; 26 Цивільна безпека.

ПЕРЕВІР  СВОЇ   МОЖЛИВОСТІ

ПРОБНЕ ЗНО – 2019

Реєстрація на ПЗНО триватиме з 8 до 31 січня на сайті: khersontest.orq.ua

 

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

 16  березня – українська мова  і література;

23 березня – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія

                      іноземна мова.

Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11.12.2018 року.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

 Для реєстрації необхідно:

·         зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

·         заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

·         з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

·         на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

·         роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року).

 

 

Що очікувати у ЗНО-2019

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 р.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку:

    §  Українська мова і література

     §  Історія України 

     §  Математика 

    §  Біологія 

    §  Географія

    §  Фізика 

    §  Хімія

    §  Англійська мова 

    §  Іспанська мова 

     §  Німецька мова 

     §  Французька мова 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова)математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року. 

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: академічного та профільного.

Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат зовнішнього оцінювання з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:

·         отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;

·         отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;

У 2019 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати ДПА для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої

Основні терміни ЗНО-2019 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036  затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії

 

 

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО-2019!

 

     З метою інформування учнів 11 класу та їх батьків у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 жовтня 2018 року за участю адміністрації та вчителів відбулася зустріч з батьками та їх учнями, які в цьому році складатимуть ДПА у формі ЗНО. У рамках зустрічі заступник директора з НВР Бєляєва Л.А. розглянула питання щодо особливостей проведення ЗНО та ДПА у 2019 році, головні організаційні аспекти роботи з учнями в закладі з підготовки до якісного проведення тестування.

ГОТУЙСЯ ДО ЗНО-2019!

Шановний, одинадцятикласнику!

Типові тестові завдання можна придбати

в ІНТЕРНЕТ- магазині «DETMIR».

Все для розвитку та навчання дітей.

 

(сайт: info@detmir.com.ua)

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua