Тавричата  в  «Тавричаночці»

     Подорожувати  в країну дитинства мріють навіть дорослі. Ця маленька країна вабить своєю безтурботністю. Попереду канікули, поїздки, зустрічі і табори. Більшість дітей із задоволенням відвідують  пришкільний табір «Тавричаночка». 

Закриття пришкільного табору «Тавричаночка»

У Агайманській школі відбулося урочисте закриття пришкільного табору з денним перебуванням «Тавричаночка».

Директор  табору Соколенко С.В. подякувала всім за роботу, за цікаве проведення заходів, яке дозволило не тільки відпочити всім учням, а й набратися нових знань, вражень, і звичайно ж, зарядитися на ціле літо позитивними емоціями. Загони «Усмішка» та «Веселка» підготували виступи, де ще раз продемонстрували свої таланти і здібності.

Протягом двох тижнів 71 дитина змістовно та весело відпочивали. Кожен день був веселий, цікавий, наповнений новими зустрічами, враженнями, розвагами та екскурсіями. Діти розважалися, брали участь у різних заходах, показували відмінні результати у спортивних змаганнях, проявляли фантазію у творчих конкурсах.

 

Прийшла пора прощатися, закінчує роботу пришкільний табір, але канікули тривають. Бажаємо всім гарного відпочинку!

День Захисту дитинства в таборі «Тавричаночка»..

Ми можемо бігати в шортах,
весело в таборі відпочивати,
сил та здоров’ячка набиратися,
аж поки нас осінь
запросить до школ
и

Цікаво та весело пройшло чудове свято – відкриття табірної зміни  в пришкільному таборі відпочинку нашої школи «Тавричаночка».

Урочисте свято розпочалося з переліку загонів «Усмішка» і «Веселка»  девізами.

На відкритті табору був присутній гість воїн АТО Котляр В’ячеслав  Юрійович та голова сільради Сушко Володимир Миколайович . Веселі дітлахи танцювали запальні танці та співали чарівні пісні.

З вітальним словом до дітей звернулася директор школи Єльцова Р.М., яка побажала усім добре відпочити , набратися сили.

Під супровід веселої музики та хорошого настрою діти справді відчули, що настала весела пора – канікули, а час, допоможе їм відпочити, ще більше здружитися та весело провести чудові дні.

 

Після концерту відбулася акція «Малюнок миру на асфальті очима дітей». Можна виділити учнів 6 класу, 8 і 7 класів, а також учениць 3 класу.  Переможці конкурсів та змагань  смакували полуницями.  

День «Ми патріоти України» в пришкільному таборі «Тавричаночка»

 

Гасло дня «Хай у серці кожної дитини живе любов до України!»

Після ранкової зарядки та сніданку провели виховний захід «Ми діти України». Основною ідеєю заходу було переконати школярів у тому, що вони є справжніми господарями своєї держави, і життя у нас буде таким, яким ми зробимо його самі.

Вихованці табору  написали листи та намалювали малюнки захисникам- односельцям.

 З дітьми було проведено  квест-гру «Я люблю Україну» (Сілін Г.В.) та бліц-турнір «Моя Батьківщина» (Матійків С.В.).

Під час екскурсії селом поклали квіти до меморіалу Слави.

 

День був насичений враженнями. 

 

День гри у пришкільному таборі «Тавричаночка»

 

12 червня у пришкільному таборі «Тавричаночка» день пройшов під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух!»

«День гри» розпочався з традиційної ранкової зарядки. В кожному загоні були проведені бесіди та інструктажі з техніки безпеки під час рухливих ігор. Цей день сприяв збереженню та зміцненню здоров’я дітей, формуванню пізнавальних інтересів.

Вчитель фізичної культури  Володін Л.С.  і вихователі врахувавши фізичні можливості дітей організували і провели спортивні естафети та ігри на свіжому повітрі.

 

День ігор показав, що вихованці кожного загону готові з гідністю подолати поставлені завдання. 

Зачарований світ Софіївського парку

9 червня   вихованці загону «Усмішка» здійснили екскурсійну поїздку (керівник групи Бєляєва Л.А.) до м.Умань. Дорога була довгою, але завдяки дружній атмосфері час в автобусі пролетів непомітно.

Екскурсія була надзвичайно цікавою та дуже пізнавальною. Умань  же здивувала своєю чарівністю та красою. На власні очі побачили перлину України – чудо,  під назвою «Софіївський парк», з його дзеркальними ставками і фантастичними скульптурами, майстерно висадженими екзотичними видами рослин, дивовижними ландшафтами і казковими гротами. Це чудове місце для романтичних побачень і освідчення в коханні, адже сам парк народжений любов’ю і є розкішним подарунком Потоцького своїй дружині-красуні Софії.

 Особливо вихованців зацікавили ландшафт та скульптурні композиції, що дозволили нам поринути у світ Стародавньої Греції та Риму.

 

Учні отримали неймовірні емоції та яскраві враження від поїздки.

День туризму у пришкільному таборі «Тавричаночка»

 

З цим днем туристів я вітаю,
Щастя й радості бажаю.
Щоб походи ваші один за інший були кращі,
Щоб каша завжди смакувала й погода не вередувала.

     «Туристичними стежинами» - під таким гаслом пройшов день туризму в пришкільному таборі «Тавричаночка». Вчителі разом з дітьми  провели конкурси: «Збери рюкзак», «Прогноз погоди», «Багаття за всіма правилами»; вікторину, годину спілкування: «Які види туризму існують?». В ході проведення  конкурсів визначено  кращих  знавців  туристичних пісень і речівок.  

 

Цікаво та змістовно пройшов ще один день літнього відпочинку. Вражень – море, значить все вдалося!

Олімпійський день в пришкільному таборі «Тавричаночка»

 

Олімпійський день табору розпочався спортивними змаганнями «Олімпійські ігри». Мета заходу: навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в учнів навичок і культури здорового способу життя, а також залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом. В змаганнях завзято брали участь дві команди «Веселка»  та «Усмішка». Діти із задоволенням виконували завдання і пройшли всі естафети. В веселій, активній боротьбі перемогла дружба. Закінчився день   лінійкою, на якій підведено підсумки Олімпійського дня у таборі.

День української пісні у пришкільному таборі «Тавричаночка»

«Ну де ще є така чарівна пісня»

Девізом дня стали слова П.Демуцького:

«Хто співає – той щасливий»

Пісня – це душа і голос народу. Вона об’єднує міста, країни, континенти… І це об’єднання відбулося 9 червня в стінах нашого пришкільного табору «Тавричаночка».

Кожному загону було дано завдання – співати українські пісні. І це видовище було дійсно варте уваги, адже дивитися, як звичайні школярі перетворюються на українців знайомих зі своїми традиціями – просто безцінно.

Відкрили свято вихованці загону «Веселка», своїми улюбленими піснями.  Їх пісні зачаровували присутніх  своєю мелодією, немов сирена, що заманює, кличе, хвилює, настроює до загадкового виступу.

Далі виступив загін «Усмішка»  з піснею групи ТІК «Так я люблю Україну». Виступ  розповідає нам про красу Батьківщини, про те, що вона єдина і якою б вона не була – бідна чи багата – вона одна.

 

І завершується  свято дружнім співом. Мабуть, ту пісню знає кожен. Океан Ельзи «Усе буде добре». Вони доносять до глядача: ніколи не здавайся, щоб не сталося, гроза закінчиться, вийде сонце. Колись, усе буде добре».

День поезії в таборі «Тавричаночка»

 

Поезія безперечно потрібна нам у житті, потрібна як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як спілкування… Поезія – це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати світ на краще.

7 червня в пришкільному таборі «Тавричаночка» проведено День поезії.  Цього дня з усіх куточків табору лунала улюблена поезія вихованців. Весело й цікаво пройшов конкурс на краще декламування улюблених віршів, де найкращими декламаторами  визначено: Негуляєву Діану  та Біжик Даніелу (учениці 4 класу) та нагороджено грамотами за І місце. ІІ місце посів: Панасюк Назар (учень 2 класу). Бібліотекар Щербань Н.В. провела виховний захід «Чарівна поезія»,  під час якого  учні розгадували літературні запитання, слухали поезію.

 

Для вихованців табору учениці 8 класу  провели інформаційні хвилинки. Дівчата розповіли про історію свята та традиції відзначення цієї дати на Україні.

День творчості в таборі «Тавричаночка»


«Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів.»

Саме під таким гаслом проходив другий день у пришкільному таборі «Тавричаночка».

Відбувся конкурс «Плекаймо паростки талантів». В цьому конкурсі діти танцювали, співали, складали розповідь, малювали, робили поробки, були модельєрами.

Юні обдарування з радістю виставили свої твори на оцінку глядачам.

Виставка дитячих робіт «Умілі ручки» ще раз переконала нас, що навколо проростають все нові й нові паростки юних талантів. Особливе захоплення було від номінації «Модельєри» дітей молодшого віку.

Найбільше юним вихованцям сподобався конкурс «Актори» (показати мімікою).

Під час проведення підсумків дня було наголошено переможців  у номінації «Танцюристи» дівчата загону «Усмішка» (7 і 8 класів), у номінації «Модельєри» - загін «Веселка» (учні 1-4 класів), у номінації «Письменники» - загін «Усмішка» (6 клас) та у номінації «Умілі ручки» (учні 5 і 8 класу).

 

Всі щасливі та радісні від перебування в таборі та з думками про завтрашній день поверталися додому.

День Японії

 

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це - ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

         З метою ознайомлення учнів із самобутньою японською культурою , історичною спадщиною та сьогоденням японської держави учні нашої школи долучилися до відзначення Року Японії в Україні.

 

         В пришкільному таборі Агайманської ЗОШ «Тавричаночка» відбувся День Японії. Вчителі (Галкіна Л.В., Дяконенко І.Д., Середняк Ю.О., Погрібний А.О., Соколенко С.В.) та учні  із захопленням підійшли до проведення заходів. По загонах пройшла лекція , під час якої діти дізналися багато цікавого про країну. Читали японські вірші «хоку» та народні казки, виготовляли постери на японську тематику, оригамі,  намагалися відтворити японську каліграфію .

День Святої Трійці в таборі «Тавричаночка» 

 

 

Велике свято до нас завітало. 

 

Рястом, барвінком оселю вквітчало. 

М’ятою, рутою, зеленим листом 

 

Трійця гуляє селом і містом. 

 

А табір сьогодні уквітчаний дуже. 

 

Вінок барвистий сплетено, друже! 

 

Сплети віночок і на голівку 

 

Дівчинці милій надінь маківку. 

 

 Хай вона в танці яскравім кружляє, 

 

І для загону місця здобуває! 

 

Яскравою зіркою промайнув цей день в пришкільному таборі відпочинку «Тавричаночка» нашої школи , залишивши незабутні спогади про неповторне дійство – плетіння русального вінка. Під тиху музику, кружляли дівчатка у колі і демонстрували всім свою майстерність танцю та окрасу рук своїх товаришів – віночків! За що і були отримані, за оплесками всіх присутніх, такі місця: І місце - загін «Усмішка», ІІ місце з честю вибороли учасники загону «Веселка». 

 

 Після завершення дійства вихованці із великим задоволенням переглянули документальний фільм «Виникнення Святої Трійці». Дізналися про обряди,традиції українського народу. 

 

 А закінчився день рухливими іграми, в яких взяли участь всі табірчани. 

День охорони довкілля в таборі «Тавричаночка»

 

Природа – дім!

А ми господарі у ньому.

Тож треба всім

Прикласти руку в ділі цьому.

Рослини зберегти,

Тварин оберегти,

Джерельце віднайти

І про пернатих дбати.

Ми – люди, ми – гарант

І ми тут не самі.

І інші ще прийдуть:

Їм також треба жить.

А в таборі цім у нас біологічна пантоміма.

Зобразити потрібно вам без слів

Улюблену стихію: вітер, бурю, зливу

І як людину від цього захистить!

5 червня в пришкільному таборі «Тавричаночка» проведено «День  охорони довкілля».  В ході проведення виховного заходу діти в рамках «круглого столу» в своїх загонах обговорювали питання «Як зберегти нашу планету такою ж красивою, зеленою, повноводною, безпечною?».  

         З Великою увагою та цікавістю діти спостерігали за театральним дійством – пантомімою. Яких лише явищ природи ми не побачили – це і смерч, і злива, і хурделиця. А головне, діти ще й розповідали про правила поводження в цих екстремальних ситуаціях.

Загадково пройшов конкурс виробів з природничого матеріалу. Яке буйство фантазії прокинулося в загонах! Веселково-квіткову райдугу зобразив загін «Веселка», букет квітів веселкових кольорів приніс загін «Усмішка».

 

Ось так цікаво, весело та з думкою про довкілля промайнув цей день. Всі були в захваті! Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua