«Тато - захисник своєї сім’ї та своєї країни».

       Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі.

«Тато» й «мама» - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою.       

       В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Не залишились осторонь  і вихованці пришкільного табору «Тавричаночка» , 13 червня у них відбулася захоплююча квест-гра : «В пошуках найкращого татуся». Діти виконували різноманітні завдання : складали карти-пазли , шукали підказки по карті, малювали на асфальті портрет  «Щасливої родини»,відгадували ребуси.

 

Ми раді що у нас з’явилася нагода ще раз вшанувати наших татусів та подарувати їм море позитивних емоцій.

                Тавричата  в  «Тавричаночці»

     Подорожувати  в країну дитинства мріють навіть дорослі. Ця маленька країна вабить своєю безтурботністю. Попереду канікули, поїздки, зустрічі і табори. Більшість дітей із задоволенням відвідують  пришкільний табір «Тавричаночка». 

Літо -2019

Хай буде дитинство щасливим!

"День мрій"

Дитинство – це безтурботливий і найкращий період життя людини, який буває лише один раз.

Веселе захоплююче свято відбулося 1 червня у Агайманській ЗОШ  I – III ступенів під гаслом «Хай буде дитинство щасливим».  Відзначався міжнародний День захисту дітей та відкриття табірної зміни в пришкільному патріотично спортивному таборі «Тавричаночка» з денним перебуванням та мовним загоном, на честь якого була проведена концертна і конкурсна програма . Діти залюбки співали ,танцювали і брали участь у різних цікавих конкурсах. Солодкі призи надали дітям підприємці села Агай ман : Риндя І.В.,Бачинська Л.П.,Данілейко О.М., Чорноіваненко І.М..Свято дитинства пройшло на славу. Задоволеними залишилися усі. Дітлахи тішилися подарунками і розвагами ,а дорослі раділи тому, що змогли для наймолодших українців подарувати миті щастя та радості.

 

 

Літо -2019

2 червня

День досліджень

 

                   Я зірвав квітку і вона пов’яла,

                 Я спіймав метелика, - і він помер в мене на долоні

                І тоді я зрозумів, що доторкнутись до краси

                                                        можна тільки серцем.

                                                                                                                                                                                                   П.Роздослав

 

«Шляхами екологічної стежки»

Екологічна стежка – різновид організаційного маршруту на місцевості задля пропаганди охорони довкілля, виховання екологічної культури.

Вихованці загону «Усмішка» пройшли за маршрутами в пошуках своїх об’єктів вивчення та роботі по їх опису.

  Для дітей «Веселкового» загону день був заповнений важливими справами: оформлення куточка загону , розучування девізу та речівки, проведення вправи «Я хочу , щоб ви про мене знали…». Та найважливішим завданням було затвердження законів загону та створення квітки побажань. Кожна дитина на ромашковій пелюсточці записала свої найщиріші побажання  та мрії .

 

 


Літо -2019

3 червня

День чарівних сердець

 Які вони сучасні діти?
Неначе у садочку квіти,
Для щастя й радості зростають,
В руках своїх весь світ тримають.

 

     День  був спланований у  формі квесту-гри, мета його розвивати  навички здорового способу життя, формувати  позитивну мотивацію учнів на збереження та зміцнення власного здоров`я.

План проведення свята

I. Шикування команд —учасників змагань.

II. Оголошення плану та умов квесту «Жити означає

рухатись».

ІІІ. Проведення загальної зарядки

IV. Представлення команди: назва, емблема, девіз, пісня;

V. Проведення квесту-гри.

 

Переможці та учасники квесту отримали солодкі призи

Літо -2019

4 червня

День Літературних героїв

 

Казок чимало є на світі
І веселих,і сумних.
Хіба зможемо прожити ми без них?
Казка стукає у двері 
привітаємо її.
І що б нам не говорили

ми впізнаємо її.

 

 

 

«Мирна країна 

     Літо    – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

      Вихованці пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Тавричаночка» весело і цікаво провели День захисту дітей. Свято розпочалося з прийому гостей. До нас на гостини завітали: заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак, керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Кривчик та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Шикуленко, вихованці таборів з Новодмитрівської , Дружбівської та Любимівської загальноосвітніх шкіл.

      Цікаві розваги та конкурси святково-розважальної композиції «Мирна країна – щаслива дитина» подарували гостям приємні враження. Родзинкою заходу стали запальні танці та мелодійні українські пісні у виконанні вихованців табору. Діти мандрували до країни казок, стали учасниками гри «Найрозумніший», приймали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Важко було визначити переможців конкурсу малюнків на асфальті «Мрії дитини». Учасники свята отримали солодощі та сувеніри. Спонсором святково - розважальної програми був відділ освіти районної державної адміністрації.

 

      На завершення свята діти стали у велике «коло єднання» та виконали флеш-моб «Ми землі української діти». Сподіваємося, що веселий дитячий настрій, який панував цього дня, передався всім присутнім на святі.


«Бути здоровим –  класно!»

     Сьогодні, 2 червня 2018 року  в дитячому пришкільному таборі відпочинку«Тавричаночка» Агайманської ЗОШ І-ІІІ ст.   був проведений День спорту та  здоров’я. «Бути здоровим –  класно!» – саме під таким девізом проходив цей день. Відповідальними цього дня були вихователі Галкіна Л.В. та Дяконенко І.Д. ,Середняк Ю.О.,Тріщова І.М.

День розпочався лінійкою, потім - обов'язкова ранкова зарядка. У загонах були проведені бесіди "Ми обираємо здоровий спосіб життя", "Корисні та шкідливі мікроби".

Діти прийняли участь у спортивному святі «Малі Олімпійські ігри»

 На змаганнях були представлені такі естафети:

І естафета « Хокей»

ІІ естафета « Кенгуру»

ІІІ естафета « Передача м’яча над головою»

ІV естафета « Хто більше кине сніжків»

Змагання проводилися з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

 

Переможці та учасники змагань отримали солодкі призи.

"Нащадки козацької слави"

          3 червня в пришкільному таборі «Тавричаночка» відбувся "День козацьких розваг". Відповідальними цього дня були вихователі Володіна І.Л., Щербань Н.В. та Матійків С.В., Сілін Г.В..

Для ознайомлення із життям козаків вихованці переглянули відеофільм про життя козаків на Хортиці.

Діти приймали участь у конкурсній програмі "Нащадки козацької слави":

-         Представлення учасників;

-         Конкурс «Заселимо острів»;

-         Конкурс «Спритний козак»;

-         Конкурс «Козак на риболовлі»;

-         Конкурс «Вдягни шаровари»;

-         Конкурс загадок та ін..

-         Конкур «Козацький стрій».

         Діти отримали всебічний відпочинок, феєрверк емоцій та гарних вражень.

 

Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість , а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Вихованці табору «Тавричаночка» продемонстрували над швидке перевтілення з вихованця в козака,що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

Табір «Тавричаночка» в біосферний заповідник

Асканія - Нова

Про існування заповідника « Асканія Нова» знають далеко за межами України. Це єдиний у Європі куточок дикого степу, який не зазнав ніякого впливу з боку людини і вражає своєю первозданною красою. Він вважається найдавнішим заповідником на території нашої країни та одним із семи її природних чудес. Помилуватися неповторною красою природи рідного краю – мрія кожної людини. І ось цим  літніми днем мрія багатьох вихованців нашої школи здійснилася. Чудовий відпочинок підготували для своїх дітей вихователі пришкільного табору «Тавричаночка»спільно з  сільською радою, організувавши екскурсію до перлини нашого краю- біосферного заповідника «Асканія-Нова.

Знайомство розпочалося з ботанічного парку (майже 200 га) з численними штучними озерами і ставками, в якому ростуть дерева і кущі всіх кліматичних зон Землі. Це унікальний острівець природи на Херсонській землі! Як легко тут дихається! Дивовижно, але столітні дерева,рідкісні кущі, трав’янисті рослини, занесені до Червоної книги України, які діти бачили тільки в шкільних підручниках , були поруч!

А попереду – відвідини зоопарку з величезною кількістю звичних та екзотичних тварин.

На території зоопарку ми побачили колишню садибу засновника заповідника «Асканія Нова» Е. Фальц-Фейна, оточену зеленню і різнобарвними квітами – півників (ірисів), бузку, хости.

Спочатку просто вразило, що павичі, качки та гуси просто так, по стежках поруч з нами і по клумбах бігають. Дуже зручна можливість сфотографувати їх поблизу Але не тільки нам подобалися тварини. У кінці подорожі втомлені, але надзвичайно задоволені, діти на пам’ять про екскурсію придбали сувеніри, пір’я павичів, картини з видами заповідника.

 

Отож, від цієї поїздки ми отримали не тільки величезний заряд позитивної енергії, але й бажання оберігати неповторну флору рідного краю, бережно ставитись до братів наших менших. А кинуті у ставок монетки стали запорукою майбутніх зустрічей з Асканією Новою!

«Літній настрій»

      5 червня пройшов День моди та дизайну в пришкільному таборі «Тавричаночка» на тему «Літній настрій». Діти взяли участь в:

-         Конкурсі «Заплети косу дівочу красу»;

-         Презентації на кращий бантик;

-         Конкурсі перукарів та модельєрів;

-         Конкурсі – дефіле «Етностиль  сьогодення»;

-         Працювали в майстерні ескізів та ін.

 

     Всі діти загонів «Усмішка» та «Веселка» показали, які вони модні, стильні та з відчуттям смаку. 


Новий день – нові враження!!!

 Саме  такими словами розпочався  «День культури народів світу» у таборі «Тавричаночка» Агайманської ЗОШ I-III ступенів.

 

Ранок,  за гарною традицією розпочали з веселої рухливої гімнастики. Після сніданку учні вирушили за новими враженнями: здійснили заочну мандрівку до різних країн світу. Найбільше їм сподобалися народні традиції , обряди , культура Японії, Франції, Бразилії. Вихователі розповіли дітям про екзотичні звичаї народу світу, про цікаві значення різних чисел. Присутні переглянули відеоматеріали « Звичаї та традиції різних народів»

День природи у пришкільному таборі

       Людина – маленька часточка природи, тому кожному з нас потрібно жити в гармонії із навколишнім середовищем.

      Екологічна культура учнів – одна з необхідних складових рис справжнього громадянина, який займає в суспільстві активну життєву позицію. У цій діяльності виховується як любов до природи, так і творча активність. Саме з цією метою 7 червня у пришкільному таборі «Тавричаночка» був проведений День природи, який розпочався із традиційних моментів: ранкової зарядки, загонових справ, проведення інструктажів із техніки безпеки.

       У цей день діти слухали лекції в загонах про саме поняття природи, переглянули відеоматеріали про екологічне становище України, захищали свою позицію по відношенню до рослин, комах, тварин, ознайомившись зі сторінками Червоної книги України. Ці навики знадобляться вихованцям у подальшому шкільному житті для створення власних екологічних проектів, відеороликів та презентацій. Грали на свіжому повітрі.

 

       Після смачного обіду вихователі загону «Усмішка» разом зі своїми дітками провели чудові й пізнавальні вікторини. Кожен міг знайти заняття до смаку: загадки, ребуси, малюнки на тему «Намалюй природу свого краю» – і все це на тему природи рідного краю.

День восьмий - поїздка до Нової Каховки

     Літо – найцікавіша пора для дітей, захоплюючих пригод та поїздок, це чудовий період для відпочинку.

     8 червня   вихованці пришкільного табору з денним перебуванням «Тавричаночка» здійснили поїздку до м. Н. Каховка. Діти відвідали «Казкову діброву» - де познайомилися понад з 150 видами тварин, каталися на атракціонах. В другій  половині дня була запланована прогулянка по р.Дніпру на яхті, відпочивали на пляжі.

 

    Задоволенні діти повернулися додому, де поділилися враженнями від насиченого дня.

День ігор та розваг

    9 червня  був проведений  День ігор та розваг в пришкільному таборі «Тавричаночка». Мета дня – привернути увагу дітей до питань охорони здоров’я, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя.

       Ранок дітей розпочався з дуже позитивної ранкової зарядки, яка дала їм колосальну енергію на весь день. У цей день вихованці табору із задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях, цікавих вікторинах.

       Головні події відбулися на стадіоні табору, де учасники змагань визначали найвправніших учасників. Спортивні змагання між загонами дали змогу дітям показати свої фізичні можливості у різних естафетах. 

 

      Завершили «День ігор та розваг»  переглядом Д/ф «Їжа і здоров`я» та розвагами вихованців на свіжому повітрі. День  був насиченим, цікавим та змістовним, а дітлахи з гарним настрієм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

                                                 День детективів

«Магія інтелекту»

 

  Сьогод­ні 11 червня в таборі «Тавричаночка» відкривається справжня школа детективів. Сучас­ний детектив — це не просто гора м'язів і надсекретна зброя в кише­нях. Ні! Сучасний слідчий повинен бути схожим більше на лейтенанта Коломбо. Він ніколи не носить із собою зброї, але його неабиякий інтелект завжди з ним. Ще яскра­вішим прикладом інтелектуально­го слідчого є Настя Каменська, на перший погляд, слабка і безпоміч­на жінка, яка блискуче перемагає злочинців своїм розумом. Саме ін­телект, логічне мислення, хороша інтуїція — ось справжня зброя де­тектива XXI століття. Тому наш табір у детективів розвиває перш за все інтелект. Навіть якщо ви і не станете в майбутньому детектива­ми, розвиток розумових здібнос­тей ще нікому не завадив.

 

 Після ранкової зарядки та смачного сніданку, під гаслом: «Пограємо в детективів, щоб знати кожного. Розкрити драми серця легко ми зможемо»,  діти зіграли в гру «Що? Де? Коли?», взяли участь в операції «Шифрувальники» та пограли в гру-квест «Скарби табору», де загони «Усмішка» та «Веселка» виконали поставлені завдання за що були нагородженні солодкими призами.

 

День української кухні

«Кулінарна мандрівка Україною»

 

Українці – спрадавна хліборобський народ. Любов до хліба відобразилася й у традиційному меню українців. Борщі та пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, печеня й напої з фруктів  та меду відомі далеко за межами України.

12 червня в таборі «Тавричаночка»  відбулася кулінарна подорож Україною. Діти ознайомилися з українською національною кухнею, з особливостями та історією походження найвідоміших українських страв.

 

Позмагалися командами у конкурсі на найкращі вареники. Власноруч приготовлені варенички смакують найкраще. Бо вареники для українця – це завжди свято для шлунка і душі.

«Від дружби в спорті – до миру на землі»

13 червня у пришкільному таборі «Тавричаночка» пройшов Олімпійський день під гаслом «Від дружби в спорті – до миру на землі». Вихователями табору (Матійків С.В., Сілін Г.В. та Щербань Н.В., Володіна І.Л.) було проведено вікторину «Історія виникнення Олімпійських ігор», спортивні змагання «Олімпійці, вперед!», конкурс малюнків «Спорт – це життя!».

Кожна дитина мала змогу розвивати спритність, швидкість, кмітливість і завзятість. Як говорить народна мудрість: «Рухайся більше – проживеш довше».

День закінчився з перегляду відео-журналу «Відомі спортсмени України», у якому був представлений топ-10 відомих спортсменів України, які своїми перемогами прославили нашу країну та внесли вклад у розвиток України.

 

Олімпійський день у пришкільному таборі «Тавричаночка» був насичений, цікавий та веселий.

Табір , до побачення !

 

Як стверджує одна романтична легенда, у кожного є два береги — від якого людина одпливає і до якого має неодмінно пристати. На цій довгій дорозі зустрічаються інші, не менш значимі зупинки. І усе ж, хоч би де не зупинялася людина, їй неодмінно світитиме далеким вогником оповитий щемним спогадом отой найперший Берег Дитинства. Покликання організаторів відпочинку табору «Таричаночка» – подарувати дітям таку згадку про щасливе, безтурботне дитинство, в якому лише яскравими кольорами малюються барви літа…

Сумно прощатися,але всі знають,що наступного року їх чекають ще цікавіші змагання, конкурси та розваги .У дітей залишилися феєрверк емоцій, безліч яскравих вражень про незабутній відпочинок у таборі.

А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

 

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua