Педрада  «Формування компетенцій здорового способу життя у дітей та молоді через спільну діяльність школи, сім'ї» в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів    

Душа дитини – жовтий соняшник,

                                            До сонця тягнеться щомить,

                                                Та на душі тоді  лиш сонячно,

                                   Коли нічого не болить,

                                                      Коли дитина                                                                                                    загартована

                                              Здорова й сильна, не сумна,

                                                        Тоді наука  їй – як золото,

                                                         А світ - як  казка  чарівна.

Плекаймо, вчителі, той соняшник,

                                                         Нехай здоровим  він  зроста,

Обличчям  тягнеться  до  сонечка,

                                                                 Корінням – вглиб  землі                            вроста.

 

       29 березня  2018 рокув Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено засідання педагогічної ради у формі ділової гри  на тему «Формування компетенцій здорового способу життя в дітей та молоді через спільну діяльність школи та сім’ї». В рамках підготовки до засідання проведено показові уроки  та  виховні заходи («Здоров’я – головний життєвий скарб»,кл.керівник 4класу Бруштеля О.В. ). Напередодні проведення педагогічної ради заступником директора з НВР Бєляєвою Л.А. спільно з медичною сестрою школи  було проведено мікродослідження «Роль батьків у формуванні здорового способу дитини». З цією метою  серед батьків  здійснено анкетування по здоровому способу життя їх дітей.  

      В ході ділової гри в інтерактивних вправах по створенню проектів-колажів, виготовленні реклами, приймали участь  3 команди вчителів-однодумців. Кожна команда презентувала свої  ідеї та креативні думки.

 

 

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ В АГАЙМАНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

      Згідно з планом роботи освітнього закладу  з метою вивчення роботи педагогічного колективу та вивчення системи роботи педагогів, які атестуються , у березні 2018 року  під гаслом «Творчий  педагог – творчий  здобувач освіти» проведено тиждень педагогічної майстерності.

 

     Тиждень було сплановано таким чином, що поєднував різні напрямки роботи педагогів: калейдоскоп відкритих уроків, круглі столи, тренінги, масово-виховні заходи. В ході тижня педагоги ( Бєляєва Л.А, Бруштеля О.В., Куліш В.В., Любченко І.А, Погрібний А.О., Тріщова Л.І.) показали свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проектних та  інформаційно-комунікативних  технологій.  Проведені заходи та заняття були цікавими і пізнавальними, сприяли  всебічному  творчому,  інтелектуальному та естетичному розвитку. 

Декада «Досвід – джерело майстерності» вчителів,

 що атестуються триває

 

         23 лютого для вчителів школи проведено відкритий урок природознавства у 4 класі (вчитель Бруштеля) на  тему «Підсумковий урок. Природа материків та океанів».  В ході заняття присутні мали змогу пересвідчитися, що педагогіка партнерства – є основою педагогіки.

 

       Взаємодія між вчителем, учнями та батьками дала прекрасний результат.

Засідання «Дискусійного кафе» в Агайманській ЗОШ

             Педагогічний колектив Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно включився в обговорення завдань, які стоять перед  освітянами щодо Концепції НУШ та апробацію нових методів викладання.

            Так,  16 лютого 2018 року у Агайманській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено засідання – тренінг «Дискусійне кафе» на тему: «Нова українська школа  - вимога часу». В ході засідання заступниками директорів з НВР Бєляєвою Л.А. та Соколенко С.В проведено ряд цікавих інтерактивних вправ. Так, на початку засідання, на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи, проведено тест «Чи добре ви орієнтуєтесь у Концепції НУШ».

 

        Учасники засідання  працювали у групах , створюючи  проект «Якою повинна бути сучасна школа для учнів ?» очима вчителів, учнів та їх батьків, у якій  буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

     З 16 -23 листопада в Агайманській ЗОШ І - ІІІ ступенів триває тиждень "Педагогічної майстерності вчителів", що атестуються.

     Урок географії в 10 класі практичне заняття. Реклама-презентація "Японія". Вчитель Куліш В.В.

ТИЖДЕНЬ  ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ  ВЧИТЕЛІВ

     Відповідно до плану роботи школи на 2016-17 навчальний рік та в рамках підготовки до засідання педагогічної ради «Формування ключових та предметних компетентностей учнів в умовах впровадження Державного стандарту з базових дисциплін» з 13.03 по 22.03.2017 року проведено Тиждень педагогічної майстерності вчителів. Протягом тижня були проведені  відкриті уроки. На відкритих уроках вчителі використали як традиційні методи й форми роботи так і інноваційні. Кожен бажаючий мав можливість відвідати урок і не пошкодував. Адже це не тільки демонстрація рівня професійної діяльності вчителя, а  й безцінний обмін практичним досвідом.

 

                                                             Заступник директора з НВР  Л.А.Бєляєва      

АТЕСТАЦІЯ – ЕКЗАМЕН НА ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ

Весна для педагога свято

Його  талантів презентація

І знову весною наступає

 

Для педагога атестація.

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua